Press centrum

Dátum začiatku
koniec

  • 5 Posledný obsah
  • Na stránku

2018.05.07

Oplatí sa cestovné poistenie?

Každoročne do sveta vycestujú státisíce Slovákov. Väčšinou cestujú počas letných prázdnin, k moru a do tradičných dovolenkových destinácií. Populárnejšími sa stávajú aj výlety do exotiky počas zimných mesiacov.

Dalej

2018.05.01

Poistné podvody najviac lákajú majiteľov áut. Úspešnosť odhalení sa zvyšuje

Oddelenia likvidácie v poisťovniach vybavia týždenne množstvo žiadostí. Vo väčšine prípadov ide o bežné poistné udalosti, stále sa však nájdu klienti, ktorí na poisťovňu skúšajú rôzne praktiky.

Dalej

2018.02.07

Polovica šoférov má zhoršený zrak. Niektorí by za volant nemali sadať vôbec

Takmer polovica všetkých šoférov jazdí so zhoršeným zrakom. Potvrdila to kampaň u našich českých susedov s názvom Bezpečne za volantom – starostlivosť o zrak.

Dalej

2018.01.25

Zimné starosti na cestách. Letné pneumatiky, námraza a zasnežené autá

Zima dorazila v plnej sile už aj na Slovensko. Teploty pod nulou, sneženie a šmykľavé cesty, s tým sa stretávame posledné dni takmer každé ráno. Obzvlášť opatrní by mali byť najmä vodiči, ktorých na cestách môžu prekvapiť nečakané zimné nástrahy.

Dalej

2018.01.18

Viete, ako vybrať správnu autosedačku? Pri kúpe nezabudnite na testovanie!

Jazdenie s deťmi už nie je ako kedysi. Áut je neporovnateľne viac, jazdí sa omnoho vyššou rýchlosťou a aj ratolesti už nemôžu len tak sedieť na zadných sedadlách nepripútaní, ale musia dodržiavať bezpečnostné pravidlá.

Dalej


 

Groupama po celom svete

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu.