AKTUALITY

2018.05.07

Oplatí sa cestovné poistenie?

Každoročne do sveta vycestujú státisíce Slovákov. Väčšinou cestujú počas letných prázdnin, k moru a do tradičných dovolenkových destinácií. Populárnejšími sa stávajú aj výlety do exotiky počas zimných mesiacov.

2018.05.01

Poistné podvody najviac lákajú majiteľov áut. Úspešnosť odhalení sa zvyšuje

Oddelenia likvidácie v poisťovniach vybavia týždenne množstvo žiadostí. Vo väčšine prípadov ide o bežné poistné udalosti, stále sa však nájdu klienti, ktorí na poisťovňu skúšajú rôzne praktiky.

Ďalej k aktualitám

NOVINKA

Služba Pick Up service
Potrebujete opraviť alebo vymeniť čelné sklo?Ak máte u nás platné havarijné poistenie, vybavíme to za vás - rýchlo a bezplatne. 

Bezpečný domov - poistenie nehnuteľností a domácností!Sú veci, ktoré sa počas života snažíte zaobstarať podľa svojich predstáv: rodinný dom, byt, chatu alebo zariadenie domácnosti. Stačí však jedna nečakaná a nepríjemná udalosť, ako napríklad požiar alebo vykradnutie bytu, a celé snaženie sa zdá byť márne. V takýchto situáciách Vám pomôže zmierniť a napraviť následky škôd na majetku dobre vybrané poistenie.

Cestovné poistenie - poistenie na cestovanie a dovolenku!Ako vyzerá ideálne cestovanie? Bezpečná a bezproblémová cesta aj pobyt počas dovolenky, či služobnej cesty. Krásna príroda, dobré jedlá v kombinácii s oddychom a radosťou v kruhu svojich blízkych. Vychutnáte si jednoducho každý okamih. 
A ak by aj niekedy nastali nečakané situácie, je tu naše cestovné poistenie. Nech sa Vám v zahraničí stane čokoľvek, my Vám pomôžeme. 

Služby

  • CALL CENTRUM 02/ 208 54 208
  • NAPÍŠTE NÁM: info@groupama.sk
  • PREDAJNÉ MIESTA
  • STAV ŠKODOVEJ UDALOSTI

KALKULAČKAONLINE POISTENIE - RÝCHLO A JEDNODUCHO

Vyberte si z ponuky našich poistení a zabezpečte seba i svojich blízkych z pohodlia Vášho domova. 

ONLINE KALKULAČKA

Groupama po celom svete

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu.